Luana Vjollcës i prekin gjoksin

Moderatorja Luana Vjolca është ndër femrat më të përfolura shqiptare. Së fundi, ajo është e angazhuar.

Ekskluzive/ Bashkim Fino bën presion në Shkodër për ta votuar

Kandidati për postin e presidentit të federatës shqiptare të futbollit Bashkim Fino i ka bërë.

“O zoti Rama, merri për bythe dhe hidhi tutje ministrat e tu!”

Nga Artan Fuga Propagandë me VNR (video news release) në pavionin e Dostojevskit. E shkreta.

Shkodranja ndez instagramin, pa brekë në palestër

Këngëtarja Eni Koci duket se e ka marrë seriozisht punën e palestrës. Ditët e fundit,.

“Reforma do ju a konfiskojë të gjitha, pallatet, tokat që keni grabitur, milionat nëpër banka të huaja…”

Nga Spartak Ngjela Këta të korruptuarit e Shqipërisë që hynë nga porta e gjerë dhe e.

Ben Blushi jep dorëheqjen nga LIBRA, ja arsyeja

Ben Blushi është tërhequr nga drejtimi i LIBRA-s. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Blushi.

Ish pornostarja fundos Trump: “Kam pasur marrëdhënie 1 vjeçare me të kur ishte i martuar me Melanian”

Ish pornostarja e paguar në vitin 2016,130 mijë $ për të heshtur mbi një raport.

Denoncimi i numrit dy të grupit të dënuar për terrorizëm: Berisha na nxiti për të luftuar përkrah ISIS

Ish-studenti shqiptar në Bursa të Turqisë Gerti Pashja, ka rrëfyer në një intervistë nga burgu.

‘Bej seks me femra dhe kam bredhur botën, pa harxhuar asnjë lek’

Ka udhëtuar në Europë pa harxhuar asnjë euro në hotele, thjesht ka qenë i ftuari.

Fshati në Shkodër me emrin e rrallë, do ju bëjë të qeshni

Toponimet e vendeve janë gjithnjë interesant nëse merren për studim apo nga rrënja që krijon.