Arilena Ara, këngëtarja shkodrane 18-vjeçare që pozon hot

Arilena Ara, fituejsa e edicionit të dytë të “X Factor Albania”, ka provokuar sërish me foto hot, herë duke e vendosur objektivin te gjoksi dhe herë te të pasmet. Por kjo foto që e ka bërë këtë fillimshtatori, mund të themi se është më hot nga të gjitha për 18-vjeçaren, pasi qëllimi i saj mesa duket ka qenë të tregojë sa seksi duket.

4144

45788

74788

Këngëtarja me pamje fëmijërore duket që është transformuar, krahasuar me daljet e saj të para në ekran si adoleshente. Një vit pasi fitoi reality show-n, Arilena iu nënshtrua intensivisht palestrës, edhe pse ende s’i kishte mbushur 17 vjeç, mosha e këshilluar për nisjen e ushtrimeve fizike. Nga “Aeroplani” i famshëm, ajo i prezantoi ndryshimet e para fizike në klipin e saj të dytë “Business Class”.