Albërie Hadërgjonaj në hall të madh i kërkon ndihmë të gjithëve, i ndodh një e papritur jo e këndshme

Është tashmë gjyshe dhe pavarësisht gjithë kësaj konsiderohet si një nga femrat më seksi të showbizz-it shqiptar.

E kemi fjalën për këngëtaren Albërie Hadergjonaj e cila së fundmi ka prezantuar në publik këngën e saj më të re me titull: “Leje, leje”, këngë kjo goxha e pëlqyer nga publiku.

Së fundmi Albëries i ka ndodhur diçka e papritur dhe këtë këngëtarja e ka treguar me një postim në Instagram.

Dikush mesa duket nga inati, ka hapur në emër të këngëtares një kanal fals në Youtube.

Skanë faj, aq e mirë sa është, kushedi sa persona e xhelozojnë Albërie!