“A të vij të ta lyp?” Mesazh në profilin e gabuar, fansja turpëron Inzaghi-n

Një mesazh në profilin e gabuar dhe Filippo Inzaghi “pushton” mediat italiane.

Ish-futbollisti i Milanit ka dashur të kontaktojë në rrjetin social “instagram” modelen dhe prezantuesen e “Uomini e Donne” Rosa Perrota, por mesazhi gabimisht i ka shkuar një fanseje, raporton “VANITY FAIR”.
biseda-inzagi-470x265
“A të vij të ta lyp?” ishte mesazhi i dërguar nga Inzagi.

“E para nuk jam Rosa. E dyta me vërtet e keni? hahahahah – ishte përgjigjja ajo.

Një rast i tillë nuk të vjen shpesh dhe këtë fansja ka dashur t’a shfrytëzojë. Ajo e ka bërë publike në media bisedën me trajnerin Inzaghi që aktualisht drejton Venecian në Kategorinë e Tretë Italiane dhe kaq ka mjaftuar për të shpërthyer një lumë komentesh nëpër rrjetet sociale.