TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

FOTO +18/ Enca ‘sherr’ me komentuesen: Kur**, të gjitha po…

FOTO +18/ Enca ‘sherr’ me komentuesen: Kur**, të gjitha po…

Pas publikimit të fotos së saj thuajse nudo ku i dallohet gjoksi këngëtarja Enca Haxhia ka patur një debat në rrjete sociale me një nga.

Këtë nuk e patë në televizor, kur opozita po protestonte, qindra vajza po prisnin në rradhë për…

Këtë nuk e patë në televizor, kur opozita po protestonte, qindra vajza po prisnin në rradhë për…

Teksa opozita protestonte në shesh, sot siç edhe ishte lajmëruar në Pallatin e Kongreseve po mbahej eventi gjigant që mblodhi 2000 persona, 40% e të.

Jo, mos me ujë për makaronat, gatuajini me këtë produkt dhe mrekullohuni nga shija!

Jo, mos me ujë për makaronat, gatuajini me këtë produkt dhe mrekullohuni nga shija!

Te gjithe e dime se makaronat i ziejme me uje. Por receta me e mire është ajo qe permban qumësht dhe djathë. Ja se si.

Çiljeta bën deklaratën e papritur për Albanin

Çiljeta bën deklaratën e papritur për Albanin

Këngëtarja e dashur shqiptare Çiljeta Xhilaga ka përdorur Instagramin për të publikuar një mesazh për partnerin Alban Hoxha dhe të gjithë meshkujt e tjerë. Çiljeta.

Roberti nuk e njeh më si kunatë Tunën: Për Patrisin dhe Tianin jap jetën

Roberti nuk e njeh më si kunatë Tunën: Për Patrisin dhe Tianin jap jetën

Robert Berisha, bashkëshorti i Nora Istrefit ka folur për herë të parë publikisht për marrëdhënien me vëllain dhe Tunën. Pasditen e sotme, në një intervistë.

Bashkëshortja e Dritan Priftit publikon foto të rralla, përlot me dedikimin e saj

Bashkëshortja e Dritan Priftit publikon foto të rralla, përlot me dedikimin e saj

Muaj me pare ish deputeti Dritan Prifti u nda nga jeta për shkak të një sëmundje të keqe. E herë pas here fëmijët e tij.

Robert Berisha i ftuar te Rudina lë pa fjalë fansat, tregon për gruan ato që nuk ua merr mendja!

Robert Berisha i ftuar te Rudina lë pa fjalë fansat, tregon për gruan ato që nuk ua merr mendja!

Marredhenien e tyre shpesh mund te thuhet se eshte per t’u pasur zili. Por se pari nga jashte ama. Nga marredhenia e tyre, kane edhe.

Lë djalin 5 vjeç vetëm me dashnorin, por kur ajo kthehet në shtëpi, gruaja nuk e beson dot se çfarë ka ndodhur me fëmijën, një skenë e tmerrshme

Lë djalin 5 vjeç vetëm me dashnorin, por kur ajo kthehet në shtëpi, gruaja nuk e beson dot se çfarë ka ndodhur me fëmijën, një skenë e tmerrshme

Çdo herë që vjen Krishtlindja, është një moment magjik për fëmijët. Më në fund dëshirat e tyre mund të bëhen të vërteta dhe ata zhyten.

Do rrënqetheni! Babai gjen një letër të vajzës së tij 16 vjeçe, kur e lexon nuk i beson syve, por në rreshtin e fundit…

Do rrënqetheni! Babai gjen një letër të vajzës së tij 16 vjeçe, kur e lexon nuk i beson syve, por në rreshtin e fundit…

A keni menduar ndonjëherë kur fëmijët tuaj do të jenë adoleshentë? Netë pa gjumë, sepse ata shkojnë në festa, për shqetësimet e vazhdueshme pasi ata.

Këtë farmacistët nuk do t’ua thonë kurrë, por me vetëm këtë gjë që kushton 1 mijë lek të vjetra shëroni gripin, dhimbjet e veshit, erën e këmbëve e madje edhe lani perimet…

Këtë farmacistët nuk do t’ua thonë kurrë, por me vetëm këtë gjë që kushton 1 mijë lek të vjetra shëroni gripin, dhimbjet e veshit, erën e këmbëve e madje edhe lani perimet…

Shumë njerëz nuk janë të vetëdijshëm për shkak të “përfitimeve” të kompanive farmaceutike sepse çmimi i tij është krejt i ulët, se peroksidi i hidrogjenit.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME