TË PËRZGJEDHURA

JETË/STIL

Vajza thotë “Celine Dion” dhe juria rënkon, disa sekonda më vonë i befason të gjithë me zërin…

Vajza thotë “Celine Dion” dhe juria rënkon, disa sekonda më vonë i befason të gjithë me zërin…

Nëse jeni nga ata që kanë derdhur lotët duke parë filmin “Titanik”, sigurisht do të kujtoni një nga këngët që ka bërë historinë, “My heart.

Ditë e gëzuar për vajzën më të famshme në Shqipëri, ajo që thotë për burrin i preku të gjithë…

Ditë e gëzuar për vajzën më të famshme në Shqipëri, ajo që thotë për burrin i preku të gjithë…

Atë e njohim të gjithë si Paloma. Dhe prej ditës së parë që është shfaqur në media, ajo ka arritur të rrëmbejë jo vetëm zemrat.

Një nënë shet shtratin e fëmijës të lindur i vdekur, 1 javë më vonë blerësi e kthen atë me një surprizë…

Një nënë shet shtratin e fëmijës të lindur i vdekur, 1 javë më vonë blerësi e kthen atë me një surprizë…

Valerie Watts ka njohur një dhimbje që një prind kurrë nuk duhet të provojë. Disa ditë pas lindjes, Valerie mësoi lajmin se djali i saj.

Gazetarja e “masakroi” për deklaratën për Berishën, nusja e tij i kthen përgjigjen “seksi”

Gazetarja e “masakroi” për deklaratën për Berishën, nusja e tij i kthen përgjigjen “seksi”

Pasi Iva Tiço e bëri për “1 lek” lidhur me deklaratën e saj se Sali Berisha meriton t’ia lash këmbët me flori, reagon Armina Mevlani..

Pasi doli nga burgu, Stresi bën dedikim rrënqethës për të fejuarën e tij

Pasi doli nga burgu, Stresi bën dedikim rrënqethës për të fejuarën e tij

Ai është një nga djemtë më rebelë të showbizit shqiptar, i cili gjithmonë është në qendër të vëmendjes. Por flasim për reperi Stresi, i cili.

Turjan Hyska ikën te Klani…, ja çfarë merr me vehte

Turjan Hyska ikën te Klani…, ja çfarë merr me vehte

Shumë shpejt pritet që Turjan Hyska t’i thotë lamtumirë televizionit “Vizion Plus”, ekranit në të cilin ai u rrit profesionalisht. Express mëson se në muajin.

Nuk e dinit këtë! Pse fëmijët në Japoni i binden aq shumë prindërve të tyre?

Nuk e dinit këtë! Pse fëmijët në Japoni i binden aq shumë prindërve të tyre?

Në Japoni përdoret një metodë unike për edukimin e fëmijëve, pasi u japin fëmijëve të njëjtën kujdes që i japin një bime që ka nevojë.

Djali 10 vjeç rreh shokët e klasës dhe nuk dëgjon nënën. Ajo vendos të thërrasë policinë…

Djali 10 vjeç rreh shokët e klasës dhe nuk dëgjon nënën. Ajo vendos të thërrasë policinë…

Sean është një fëmijë me probleme serioze në sjellje, i cili shpesh shfaq qëndrime të dhunshme ndaj shokëve të klasës, shkruan ShkodraNews. Nëna e tij,.

E tmerrshme! Këta fëmijë shpëtuan nga hataja falë një “hileje” nga nëna e tyre…

E tmerrshme! Këta fëmijë shpëtuan nga hataja falë një “hileje” nga nëna e tyre…

Një prej frikës më të madhe që çdo prind mund të ketë është se fëmijët e tyre mund të rrëmbehen ose të zhduken pa lënë.

A e njihni vajzën në foto? Ajo thotë se kanë kaluar 19 vite…

A e njihni vajzën në foto? Ajo thotë se kanë kaluar 19 vite…

Ajo është një nga divat e skenës muzikore shqiptare, por njihet edhe si ndër më ekstravagantet. Po flasim për Aurela Gaçen. Këngëtarja ka eksperimentuar gjatë.

FUNDIT

LEXO MË SHUMË

SPORT

VIDEO

MË SHUMË LAJME